Eintrag vornehmen
Name:
E-Mail:
Homepage:
Sicherheitscode:
  (bitte übertragen Sie in das Feld)
Beitrag:
Smileys: ::) :) ;) :D ?:( :( :o :8 :P :[ :X :* :-/
BB-Code: fettkursivunterstrichen
Datenschutzerklärung
Ja, ich akzeptiere die Datenschutzerklärung.
HINWEIS: Ihr neuer Eintrag erscheint erst nach
Freischaltung des Eintrages durch den Betreiber.


12345Nächste »
(66 Einträge total)

#66   GentiHomepage22.05.2007 - 02:39
www.gentiani.page.tl www.genti7.piczo.com

#65   toniHomepage31.03.2007 - 03:54
pershendetje

#64   leoniHomepage27.11.2006 - 17:18
leoni te dua shum je ma i miri vatam vazhdo te dojna te gjith oki mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqq shummmmmmmmmmmmmmm

#63   ToNi An_ToNiE-Mail18.09.2006 - 14:45
Preshendetje!!! gjermanisht koka sen nuk jom ka kuptoj qytu ku po thot BEITRAG me shku ket ah ? nesje nejse ahaha Drenica te preshendes suksess me web ..
ciaooo gjdo t\mir!!!
One LUv

**ToNi**

#62   ESET15.09.2006 - 23:49
ku je kush a je mir pershendetje shum nga un dil hajna laknur aggahghaghagha
Kommentar:
pritem kush se erdha qite gjygymin me qaj ahgaghaghahga

#61   Abi_RemixE-MailHomepage11.08.2006 - 05:41
Pershendetje
drnica aje mir si po kalon deshta te njiftoj se chatin Abi_Remix e kam shtie te webi i jot.
tunggggggg kalo sama mir

#60   irfanE-MailHomepage02.08.2006 - 16:05
heyyyyyyyyyyyy

#59   rinushja_213.07.2006 - 13:27
Sinqerishte me ka pelqy ky web aq shume saqe e rishiqoj disa here gjate dites.Une ju pergezoj per punen e juaj te palodhshme qe e keni bere Drenica sepse ketu cdo i ri shqipetar mundet me gjete artikuj te ndryshem nga lemi jetesore qka edhe ne shpirt ndjen nje ndjenje se te jesh shqipetar do te thote shume.Mua nuk me mbetet tjeter veqse tju uroj dhe paqi fat e shendet ne jete

#58   NUSJA E DJ-FULIT01.07.2006 - 12:35
pershendetje per te gjith keni ber nje web faqe fantazi ju lumtjeni mate miret pun te mbar juve drenica2004 ne dhomen e juj byeeeeeeee kaloni mir

#57   Y l l k a20.06.2006 - 14:33
Pershendetje per te gjith Drenica Juve ju pershendes perzemersisht ju uroj suksese ne jete Webin e ke bere per Mrekulli ishte knaqesi qe hyra ketu , tung kaloni mir te gjith bye bye ...

#56   SwEeT-DreNiCaKjA2017.06.2006 - 19:41
Pershendetje Te Gjtihve Nga Zemra! Dua Ta Pershendes Drenicen_2004_1. I pergezoj per Ket Faqe Aq Te Bukur Dhe Nermal Se DRENICA Asht E Bukur K aloni mir te gjith dhe ju pershendes tung tung nga un SwEeT-DreNiCaKjA20

#55   landiE-MailHomepage15.06.2006 - 23:36
pershendetje

#54   Mret_JamE-MailHomepage14.06.2006 - 19:45
pershendetje per te gjith ju deshiroj agretim dhe disponim te kendeshm me respekt : Mret_Jam

#53   lola_mmm14.06.2006 - 13:11
Rastesisht u takova me tingullin magjepses te zerit tend.Rastesisht ai ze po me pushton zemren dita dites.
Rastesisht,rastesisht........
Rasti qenka mbret i botes.
E ti je mrekullia e kesaj bote.Mpuqqqqqqq mrekullia ime

#52   PseiKO-ThE-BoSSE-MailHomepage12.06.2006 - 12:16
Pershendes Te Gjidhve po e Pershendes Adminin e WEB!!! shum mir e paske ba

12345Nächste »
(66 Einträge total)


Datenschutzerklärung
Eigene Webseite von Beepworld
 
Verantwortlich für den Inhalt dieser Seite ist ausschließlich der
Autor dieser Homepage, kontaktierbar über dieses Formular!